O nas

mini Oxford – to nowo otwarte, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne, którego założeniem jest towarzyszenie dziecku na każdym kroku jego dziecięcych zmagań, doświadczeń, emocji, poznawania otaczającego świata i ludzi. Dziecko w przedszkolu wkracza w swój pierwszy społeczny świat, a relacje, których uczy się w wieku przedszkolnym, są fundamentem jego dorosłych zachowań.

Przedszkole zostało zaprojektowane w trosce o zapewnienie aktywizującej, przyjaznej przestrzeni dla najmłodszych, zachęcającej do twórczej zabawy i odkrywania świata. Wyposażenie przedszkola posiada atesty i certyfikaty.

W mini Oxfordzie dbamy o to, aby nasze przedszkolaki były pewnymi swych umiejętności, odważnymi, ciekawymi otaczającego ich świata, doskonale przygotowanymi do dalszej edukacji dziećmi. Ważne zasady jak szacunek do samych siebie i innych, wiara we własne możliwości przekazywać będziemy podczas zabawy, ponieważ wiemy, że w tym wieku zabawa jest najważniejsza!!!

Działamy w oparciu o najlepsze wzorce, doświadczoną kadrę i sprawdzone procedury. Nasze priorytety to radość dzieci i zadowolenie rodziców. Dzieci i ich potrzeby są dla nas inspiracją. Pragniemy zagwarantować naszym podopiecznym bezpieczne, szczęśliwe dzieciństwo i prawidłowy rozwój, zwracając szczególną uwagę na ich indywidualne potrzeby i talenty. Naszym marzeniem jest aby mini Oxford był zawsze wzorem idealnego przedszkola.